Вітаємо переможців

В рамках проведення 2-го туру конкурсу студентських наукових робіт, підсекції міжнародних економічних відносин, здійснено відбір кращих наукових робіт серед студентів-учасників. Загалом до розгяду прийнято 35 робіт студентіів з спеціальностей 292 “Міжнародні економічних відносин”  і 073 “Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом)”. Переможцями  2-го туру конкурсу студентських наукових робіт, підсекції міжнародних економічних відносин стали:

1. А. Колотило, спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини». Перспективи розвитку енергетики України в контексті змін міжнародних економічних відносин. Студ. ІІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології та міжнародних відносин. Науковий керівник – О.І. Когут-Ференс.

2. М. Духніч, спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини». Регіони України в системі зовнішньоекономічних відносин. Студ. ІV  курсу ОР бакалавр факультету історії, політології та міжнародних відносин . Науковий керівник – Л.І. Михайлишин.

3. Є. Ляшенко, спеціальність 073 «Менеджмент» (Управління міжнародним бізнесом). Антикризове управління економічними суб’єктами в умовах глобальних катастроф. Студ. ІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології та міжнародних відносин. Науковий керівник – С.І. Благун.

4. О. Лапковський, спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини». Особливості конкурентної боротьби на міжнародному ринку медичних послуг в умовах пандемії COVID-19. Студ. ІІ курсу ОР бакалавр факультету історії, політології та міжнародних відносин.  Науковий керівник – Л.І. Михайлишин.