![May be an image of 14 людей та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/156813105_506539057408012_8900769247991808680_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cq0KpSwKt0EAX_ZmLs_&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=5d42024615b980ee2baa1b00114e32c9&oe=6065C0D7)
3 березня 2021 року відбулось за участі завідувача кафедри міжнародних економічних відносин проф. Михайлишин Лілії Іванівни засідання членів галузевої конкурсної комісії II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 навчальному році зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у форматі відеоконференції.
Були проведені обговорення щодо загальних питань проведення Конкурсу.
Дякуємо колегам за участь та продовжуємо просувати студентську науку!