Міжнародні економічні відносини в Звітній науковій конференції ПНУ

07-08 квітня 2021 року в рамках звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за 2020 р. кафедрою міжнародних економічних відносин проведено дистанційні пленарні засідання відповідної підсекції. У засіданнях прийняли участь професорсько-викладацький склад, гостьові професори та студенти спеціальностей 292 “Міжнародні економічні відносини” і 073 “Управління міжнародним бізнесом”. Варто відзначити, що учасниками студентської наукової конференції стали як і діючі представники “студентського наукового гуртка кафедри”, так і новоприйняті його учасники, для яких цьогорічна конференція стала дебютним заходом з публічного представлення власних наукових досліджень. За результатами конференції будуть опубліковані тези  доповідей та відзначено грамотами окремих студентів.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції, бажаємо подальшого зростання та примноження наукових результатів!