Зустріч з гостьовим професором кафедри, д.е.н., сертифікований аудитор України, директор-керуючий партнер аудиторської фірми “Тер Аудит”, професор Ольштинської Вищої Школи(Польща) Михайлом ЛУЧКОМ

3 жовтня 2023р. об 11:55 відбулася зустріч студентів спеціальностей 292 Міжнародні економічні відносини ат 073Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом) ОР Бакалавр та ОР Магістр Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  із гостьовим професором кафедри, д.е.н., сертифікованим аудитором України, директором-керуючим партнером аудиторської фірми “Тер Аудит”, професором Ольштинської Вищої Школи(Польща) Михайлом ЛУЧКОМ. Тема зустрічі: “Інформаційний аналіз та аналітичні процедури в аудиті за міжнародними стандартами аудиту.