Співпраця з JA Ukraine

В рамках співпраці доцентки кафедри міжнародних економічних відносин Ірини Серняк із JA Ukraine, наші студентки спеціальності «Управління міжнародним бізнесом» та “Міжнародні економічні відносини” ОР Бакалавр та ОР Маігстр Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у тренінговій програмі у межах курсу Girls Go Circular, де навчалися комунікації, цифровим та підприємницьким навичкам, а також особливостям економіки замкненого циклу.
За результатами навчання учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу в межах курсу Girls Go Circular.
Примітка. JA Ukraine – неприбуткова громадська організація, член всесвітньої мережі JA Worldwide, яка розвиває підприємницькі навички у молоді.