Міжнародний конкурс кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікації та управління брендами!
Вітаємо студентку Котик Христину та наукового керівника Михайлишин Лілію Іванівну кафедри Міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за зайняте 1 місце в Міжнародному конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікації та управління брендами!