Зустріч із гостьовим професором кафедри Міжнародних економічних відносин, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, академіком національної академії правових наук України, Професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка,Президентом Асоціації українських правників, Заслуженим юристом України, Послом Миру, радником кардинала Любомира Гузара  Василем Васильовичем Костицьким

Запрошуємо студентів, науково-педагогічних працівників та всіх охочих на зустріч з гостьовим професором кафедри Міжнародних економічних відносин, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, академіком Національної академії правових наук України, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президентом Асоціації українських правників, Заслуженим юристом України, Послом Миру, радником кардинала Любомира Гузара  Василем Васильовичем Костицьким, яка відбудеться  04.09.2024 в 25 аудиторії Центрального корпусу об 12:20.

Тема лекції “Економічні та еколого-правові основи Європейської інтеграції: історія та перпективи України”.