Зустріч з Костицьким Василем Васильовичем

4 вересня відбулася зустріч студентів кафедри міжнародних економічних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин з гостьовим професором кафедри Василем Васильовичем Костицьким – почесним професором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, академіком Національної академії правових наук України, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президентом Асоціації українських правників, Заслуженим юристом України, Послом Миру, радником кардинала Любомира Гузара.
Тема лекції “Економічні та еколого-правові основи Європейської інтеграції: історія та перпективи України”.
Із вітальним словом виступив декан Факультету історії,політології,міжнародних відносин Ігор Федорович Гурак. Обговорювали проблеми Європейської інтеграції України та сценарії в контексті економічних, безпекових, екологічних, соціальних та правових аспектів. До зустрічі долучилися студенти інших спеціальностей факультету, науково-педагогічні працівники! Зустріч завершилась численною кількістю запитань та обговорень, що заклали основну змісту наступних заходів!
Дякуємо шановному Василю Васильовичу за приділений час, передачу досвіду та готовність долучатися до освітнього процесу і навчання наших здобувачів, цінні наукові авторські праці! Далі буде….!
#kafmev#fipmv#pnu#