Радіємо черговим успіхам студентів кафедри Міжнародних економічних відносин за межами університету!

Цього разу йдеться про студентів 4-го курсу Вітковського Віталія та Лапковського Олександра, які у складі команди “Пухнасті крокодили” взяли участь у Національному дебатному турнірі з політичних реформ, організованому Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” ВГО “Інститут “Республіка”.
З-поміж 15 студентських команд з 10 міст України, наші хлопці вийшли у фінал дебатного турніру і зайняли 3-тє призове місце. Вітаємо наших студентів за гарне представлення кафедри та університету загалом. Дякуємо доцентці  кафедри міжнародних економічних відносин Серняк Ірині Ігорівні, що долучає студентів до таких програм.