Методичний семінар з питань оновлення та розвитку освітніх програм

28.04.2023 року, в рамках продовження методичних семінарів на факультеті історії, політології і міжнародних відносин (11.04.2023р.) щодо оновлення та розробки проєкту змін освтініх програм, відбувся методичний семінар кафедри міжнародних економічних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю  доктора економічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, помічника проректора з науково-педагогічної діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представника ГЕР 29 «Міжнародні відносини» НАЗЯВО, розробника стандарту спеціальності 292 ЛУЦИШИН Зоряни Орестівни, науково-педагогічних працівників кафедри, роботодавців. Обговорювали напрями покращення та розвитку освітньо-професійних програм «Міжнародні економічні відносини» за першим та другим рівнем Вищої освіти!
Завідувач та колектив кафедри висловлює велику вдячність шановній Зоряні Орестівні за приділений час, професійний досвід, слушні поради та рекомендації, методичний та нормативний супровід професіонала галузі, які є особливо цінними для розробки проєкту змін освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» ОР «Бакалавр», «Магістр» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» на вимогу сучасного освітнього середовища, ринку праці та здобувачів освіти.