Запрошуємо всіх студентів на весняні фестини!

Продовжуємо працювати на перемогу!
10 травня факультет історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника влаштовує благодійний захід: «Весняні фестини».
Місце: ПНУ, 6 поверх гуманітарного корпусу.
Час: 10 травня з 9:00 по 16:00.
Тут на вас чекають багато різних смаколиків, виставка традиційної культури Бойківського, Гуцульського, Покутського та Опільського регіонів, гаївки і народні співанки. Із вашою допомогою ми хочемо закупити засоби тактичної медицини, спорядження, одяг та інші потреби для студентів і студенток, а також випускників нашого факультету. Приєднуйтеся до благодійного заходу та донатьте!
Якщо хочете допомогти, та не можете відвідати фест – ось номер картки, на яку можна перерахувати кошти: 5168745108276400 (Бариляк Анастасія-голова сенату ФІПіМВ).
Звіт щодо зібраних коштів буде в наших соціальних мережах.
Разом до перемоги!