Зустріч з почесним консулом Хорватії!

11.05.2023 року відбулася зустріч студентів та НПП кафедри міжнародних економічних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного Університет Ім.В.Стефаника з Віталієм ЗАПУХЛЯКОМ, Почесним консулом Республіки Хорватії у західному регіоні України, к.е.н., докторантом ЗУНУ за спеціальністю 292 “Міжнародні економічні відносини», стейкхолдером освітніх програм кафедри «Міжнародні економічні відносини», «Управління міжнародним бізнесом» за першим і другим рівнями Вищої освіти.
Зустріч проходила у форматі «запитання-відповіді», а їі результати будуть втілені у розвиток і покращення освітніх програм кафедри.
Дякуємо Vitaliy Zapukhlyak за приділений час та професійний внесок в розвиток освітніх програм кафедри.
Далі буде…

#кафедраміжнароднихекономічнихвідносин