Лекція гостьового професора кафедри Калініної Світлани Петрівни в рамках Тижня науки ПНУ

22.05.2023 року в рамках Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, студенти факультету історії, політології і міжнародних відносин кафедри міжнародних економічних відносин і всі охочі мали унікальну можливість послухати лекцію гостьового професора кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н.,проф. Академіка АЕНУ, Калініноі Світлани Петрівни в режимі офлайн.

Тема лекціі: «Трудоресурсне забезпечення поствоєнного розвитку України» глобалізаційний аспект» є не лише цікавою, предметною, актуальною, а й чітко продемонструвала роль нашого молодого покоління в даних процесах, а основне-їхнє розуміння відповідального майбутнього за свою державу!!!
Дякуємо шановній Світлані Петрівні за цінний досвід, фундаментальні знання, виставлені орієнтири з означеної, вкрай важливої проблеми.

Ваші лекції-це завжди шедевр, глибина фундаментальних знань означеної проблеми. А підтвердженням цьому – є зацікавленість та кількість здобувачів освіти, які приходять на зустрічі з Вами.
#кафедраміжнароднихекономічнихвідносин