Лекція успішного ірландського бізнесмена Malachy O’Connor

📌2 листопада 2023р студенти спеціальності міжнародні економічні відносини Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мали можливість прослухати лекцію Malachy O’Connor у рамках вивчення дисципліни ‘ Бізнес курс іноземною мовою’ за сприяння завідувачки кафедри міжнародних економічних відносин, професорки Лілії Михайлишин та доцентки кафедри іноземних мов і перекладу Нич Оксани . Malachy O’Connor є успішним ірландським бізнесменом та ментором різноманітних тренінгів. Студенти знайомилися з способами ведення бізнесу у сфері торгівлі в Ірландії, Британії та Європі, можливостями співпраці з Україною, основами маркетингу та продажів різноманітних товарів. Лекція здійснювалася англійською мовою і це була надзвичайно чудова нагода для студентів поспілкуватися з носієм мови. Всі присутні виявляли зацікавленість та ставили гостю численні запитання щодо даної теми. Сподіваємося, що нові знання та отримана інформація допоможуть нашим студентам у відкритті власної справи в майбутньому.