Захист бакалаврських робіт зі спеціальності 073 “Менеджмент”(Управління міжнародним бізнесом)

25 та 27 червня 2024 року відбулася державна атестація здобувачів вищої освіти ІV курсу ОР “Бакалавр” спеціальності 073 “Менеджмент” (Управління міжнародним бізнесом) денної та заочної форми навчання. Отож вітаємо здобувачів ОР “Бакалавр” з спеціальності 073 “ Менеджмент” із успішним завершенням навчання та присвоєнням кваліфікації ОР бакалавр за результатами складання комплексного іспиту за фахом та захисту кваліфікаційних (бакалаврських) робіт. Бажаємо подальших професійних та наукових звершень!

Екзаменаційна комісія із захисту бакалаврських робіт та здачі комплексного екзамену за першим (бакалаврським) рівнем призначена у складі: Голова комісії: М. Р. Лучко– доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету. Члени комісії:Л.І. Михайлишин – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, академік Академії економічних наук України,керівник Івано-Франківського осередку ВГО “Українська Асоціація економістів-міжнародників”, С.М. Васильченко – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, секретар: О.Д. Грушко – старший лаборант кафедри міжнародних економічних відносин

Екзаменаційна комісія була забезпечена всіма необхідними засобами зв’язку для проведення державної атестації в змішаному режимі, зокрема: хмарною платформою Google Meet для проведення онлайн-конференцій, електронного відображення та обліку матеріалів державної атестації. Державна екзаменаційна комісія проходила з дотриманням методичних рекомендацій щодо організації та проведення атестації у змішаному режимі у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На захисті бакалаврських робіт було представлено матеріали дослідження, які супроводжувалися презентаціями, відгуками наукових керівників та рецензентів робіт.

Студенти продемонстрували належний рівень знань, умінь та навичок.

Здобувачам присвоєно кваліфікацію бакалавр Міжнародних економічних відносин та рекомендовано продовжити навчання за другим рівнем вищої освіти.