Звітна наукова конференція НПП та здобувачів кафедри міжнародних економічних відносин

3-4 квітня відбулись пленарні засідання наукової звітної конференції НПП та здобувачів підсекції міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника . Пленарне засідання розпочав з вітальним словом д.е.н., проф., професор кафедри міжнародних економічних відносин Гринччуцький Валерій Іванович. На пленарних засіданнях було представлено наукові дослідження НПП та здобувачів, результати яких і було апробовано.За результатами звітної наукової конференції кращі роботи будуть рекомендовані до публікації у збірнику матеріалів звітної конференції та відзначено грамотами студентів.

Щиро вдячні всім учасникам, які приєдналися до заходу та бажаємо подальших наукових звершень!

Все буде Україна!