Профорієнтаційна робота в Ліцеї №21 Івано-Франківської міської ради

Доцентка кафедри міжнародних економічних відносин Серняк Ірина Ігорівна провела профорієнтаційну зустріч в Ліцеї №21 Івано-Франківської міської ради.
Профорієнтацію вдалося поєднати з тренінговою програмою з економіки замкеного циклу у межах курсу Girls Go Circular від JA Ukraine. Вийшла робота у форматі win-win – учні ознайомилися з концепцією циркулярної економіки, спробували розвинути бізнес-ідеї та дізналися про дві освітні програми, які є на нашій кафедрі.
Брали участь учениці 8-11-х класів та учень 8-го класу та за результатами навчання всі учасниці та учасник отримали європейські сертифікати.
Ось що говорили учасниці після тренінгу:
“Було цікаво придумувати ідеї циркулярного бізнесу за такий короткий проміжок часу”.
“Незважаючи на повітряну тривогу, ми все таки змогли бути на тренінгу. Класно, що у нас є таке гарне і велике сховище. І піца була смачна)”.
“Під час групової роботи я познайомилася з дівчатами з молодших класів. Було цікаво разом працювати”.
*Примітка. JA Ukraine – неприбуткова громадська організація, член всесвітньої мережі JA Worldwide, яка розвиває підприємницькі навички у молоді.