Цикл публічних лекцій гостьового професора кафедри, д.е.н., професора, академіка УАН, декана економіко-правничого факультету МДУ Калініної Світлани Петрівни

13-15 грудня 2023 року здобувачі кафедри міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мали унікальну можливість відвідати цикл публічних лекцій гостьового професора кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., професора, академіка УАН, декана економіко-правничого факультету Маріупольського державного університету Калініної Світлани Петрівни. Захід, окрім студентів відвідали також науково-педагогічні працівники з інших факультетів та спеціальностей, їхні студенти, представники студентського самоврядування!

З привітальним словом виступили декан факультету історії, політології і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент, Ігор Федорович Гурак, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин , доктор, професор, акад. УАН Михайлишин Лілія Іванівна!

Незважаючи на замінування та повітряні тривоги, нам все таки вдалося, вдалося провести лекціі….

ЛЮДИНОЦЕНТРИЧНА ПАРАДИГМА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ: ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

Лекція 1. ТРУДОРЕСУРСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В СИСТЕМІ СВІТОВОГО РИНКУ ПРАЦі.

Лекція 2. СУЧАСНИЙ РИНОК ПРАЦІ: КОНЦЕПТИ І ПАРАДОКСИ

Лекція 3. УПРАВЛІННЯ КАР’ЄРОЮ: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ

З матеріалами лекцій можна ознайомитися на сайті кафедри https://kmev.pnu.edu.ua

Дякуємо шановній Світлані Петрівні за цінні знання, професійний досвід та неймовірну атмосферу!

Будемо з нетерпінням Вас чекати, особливо наші студенти! Дякуємо за цінні професійні знання,  а особливо за сприйняття, очі здобувачів, в яких Ви запалили цікавість, незламність, бажання вчитися, розвиватися на ціннісних пріоритетах і реалізовувати свої життєві мрііі!!!

Дякуємо Прикарпатському національному університету їм В. Стефаника за сприяння та підтримцу в організації заходу!

Дякуємо Збройним Силам України, захисникам і захисницям за можливість вчитися, розвиватися, вірити і перемагати! 💛💙

До наступних зустрічей, далі буде…