Щорічна Звітна наукова конференція ПНУ

В світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, з гаслом «Переможемо-відбудуємо» з Україною в серці відбулось засідання підсекції міжнародних економічних відносин в рамках звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Пишаємось талановитими українськими студентами, які будуть відбудовувати та розвивати нашу славну Неньку Україну! 💙💛

За результатами звітної наукової студентської конференції кращі роботи будуть рекомендовані до публікації у збірнику «Еврика – ХХІІІ» та відзначено грамотами студентів.

Щиро вдячні всім учасникам, які приєдналися до заходу та бажаємо подальших наукових звершень!
Все буде Україна!