Відкрита лекція доцента кафедри міжнародних економічних відносин, професіонала-практика, сертифікованого аудитора Морозової Олени Сергіївни

27 лютого 2024 року відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри міжнародних економічних відносин, професіонала-практика, сертифікованого аудитора та судового експерта, членкині ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та громадських організацій «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка», «Союз експертів України», «Спілка аудиторів України» Олени Сергіївни Морозової на тему:“Практика використання правил INCOTERMS 2020 в 2024 році”.

До заходу долучилися здобувачі кафедри міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.  Лекція відбулася в змішаному форматі, що дало змогу залучити біля 100 студентів та провести цікаві дискусії.

Дякуємо шановній Олені Сергіївні за захопливу лекцію, цінні знання, практичні навики та професійний досвід!