Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи

6 березня НПП та здобувачі кафедри  взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», який відбувся у Національному університеті «Запорізька політехніка». На заході були присутні майже 1000 осіб із різних закладів освіти, керівники підприємств та ін.
Юлія ГРИШИНА, народна депутатка України 9-го скликання, д. юр. н., Голова Підкомітету з питань вищої освіти Комітету з освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, звернулась з привітанням до присутніх на вебінарі, розповіла про перспективи розвитку національного законодавства України.
Обговорювали проблеми забезпечення академічної доброчесності, сучасні виклики та можливості, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту. Було цікаво, змістовно та корисно! 👨‍💼