Співпраця від “А” до “Я”, зустрічі стейкхолдерів спеціальності “Міжнародні економічні відносини”

В рамках підтримки і розвитку інтересів стейкхолдерів спеціальності “Міжнародні економічні відносини”, 23-24 лютого 2020 року, кафедрою міжнародних економічних відносин організовано зустрічі студентів з потенціними роботодавцями, які раніше залучені до розробки освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня в ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Директором ПОА “Нове життя”, практикуючим психологом, керівником Івано-Франківської філії цетру здоров’я та розвитку “Коло сім’ї”, Михайлишин Іванною Іванівною проведено методичний семінар “Управління конфліктами в процесі оптимізації діяльності організації”.

На базі  ТОВ “Фірма “Надія””, врамках проведення “Дня кар’єри в сфері гостинності”, студенти мали можливість ознайомитися з підрозділами компанії, наявними вакансіями, осбливостями роботи ТОП-менеджменту фірми наживо.