Профорієнтація «Університет кар’єри для учнів»

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника в рамках проєкту «Університет кар’єри для учнів» продовжує зустрічі з учнями громад Івано-Франківської області. 15 березня з ініціативи Факультету історії, політології і міжнародних відносин відбулася онлайн-зустріч з одинадцятикласниками Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району.
Здобувачі середньої освіти отримали різносторонню та грунтовну інформацію про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, його здобутки, спеціальності та перспективи реалізації своїх можливостей і навиків після завершення навчання в Університеті. Роман Кобильник, Олег Єгрешій, Ігор Доцяк, Сергій Васильченко, Оксана Семак та Тетяна Присяжнюк детально зупинилися на освітніх програмах представлених Факультетом.
Висловлюємо вдячність за організацію зустрічі начальнику відділу освіти Дубовецької сільської ради Целухіній Ірині Олексіївні та директору Дубовецького ліцею Савчук Надії Петрівні.