Виробнича практика здобувачів

Попри складності, які відчуває вітчизняний бізнес в умовах війни, існує зацікавленість з боку роботодавців у фахівцях сфери МЕВ. Готовність роботодавців долучатися до процесу якісної практичної підготовки майбутніх фахівців є вкрай важливою. Зокрема здобувачі четвертого курсу ОП Міжнародні економічні відносини проходили виробничу парктику на підприємстві ТОВ “Коляр”. ТОВ “Коляр” – компанія, яка працює на ринку сільськогосподарської продукції України та міжнародному ринку, здійснює експортні поставки товарів українського походження: зернових, бобових, олійних культур, лікарської рослинної сировини, насіння для корму птахів та домашніх тварин, спецій, круп, овочів, олій і т. ін. Компанія сертифіковна Control Union Certifications, The Netherlands як постачальник органічної (BIO) продукції.

Здобувачі отримали неоціненний практичний досвід, здобули компетентності майбутньої професії, пройшли програму практики, згідно календарного плану щоденної роботи на базі підприємства, методичних вимог, програми практики за активного супроводу керівників фірми. Студенти отримали пропозицію щодо стажування та працевлаштування, а завідувач кафедри д.е.н., професор Михайлишин Лілія Іванівна – Подяку за плідну співпрацю в підготовці здобувачів вищої освіти, формуванні кадрового потенціалу в сфері міжнародних економічних відносин та міжнародного бізнесу.

Висловлюємо особливу вдячність директору ТОВ “Коляр” Миколі Богдановичу Данчуку, менеджеру Роману Васильовичу Духняку (керівнику практики від підприємства) та всьому колективу за готовність сприяти у практичній підготовці здобувачів, облаштуванні робочого місця, передачі досвіду роботи, набуття вмінь і навичок майбутньої професійної діяльності та впровадженні та розвитку елементів дуальної освіти на кафедрі міжнародних економічних відносин.