Зустріч НПП кафедри з роботодавцями

22.03.2024 відбулася зустріч в змішаному форматі НПП, гарантами освтіньо-професійних програм з роботодавцями кафедри міжнародних економічних відносин, а саме директором ТОВ «Коляр» Миколою Данчуком, заступником генерального директора ТОВ «Фірма «Надія»» Романом Королем, заступником директора ТОВ «Весмак» Віталієм Бойком, директором ТОВ «Тер Аудит» Михайлом Лучком, директором проектно-освітнього центру “Агенти Змін” Світланою Кропельницькою, директором ТОВ «Памібро» Романом Цимбалістим, директором ТОВ «СМІТТ ІНВЕСТ» Дмитром Горчаком, директором ТОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» Русланом Остропольським. Розглядалися наступні питання:

1. Результати проходження виробничої практики студентів та основні пропозиції щодо її проведення, виходячи з обопільного інтересу здобувачів, кафедри та роботодавців у системній практичній підготовці, формуванні кадрового резерву суб’єктів міжнародних економічних відносин та міжнародного бізнесу.
  2. Пропозиції щодо оновлення та подальшого розвитку ОП.
  3. Створення асоціації роботодавців кафедри міжнародних економічних відносин.
  4. Звернення від роботодавців щодо підтримки спеціальності Міжнародні економічні відносини: внести зміни у проєкт нового переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, додавши у розділ С – Соціальні науки, журналістика та інформація спеціальність «Міжнародні економічні відносини».
  5. Формування синергії між бізнесом, державою, органами місцевого самоврядування, міжнародними організаціями в напрямку європейської інтеграції, глобалізації світової економіки та повоєнної відбудови України

На завершення зустрічі роботодавці вручили подяки кафедрі за плідну співпрацю в підготовці здобувачів вищої освіти, формуванні кадрового потенціалу в сфері міжнародних економічних відносин та міжнародного бізнесу.